Co sobotę live i odcinki co tydzień – będziesz?

Posłuchaj głosu natury live - blizejlasu.pl

W naturze zawsze coś się dzieje. Posłuchajmy tego razem 🙂 Już od najbliższej soboty 🙂 zajrzyjcie na Facebook i YouTube aby posłuchać transmisji live z serca Puszczy Noteckiej. A co tydzień w poniedziałek nasłuchujcie nowych odcinków „Spotkań z piórem i pazurem”.

Jak wyglądają live-y w lesie? Posłuchajcie:

„Gdy pierwsze krople deszczu, zaczęły uderzać o moją kurtkę w słuchawkach usłyszałem jeden, wielki huk. Nic dziwnego, mikrofon rozkręcony prawie na pełną czułość, miał nagrywać kumaki, a zbierał teraz tysiące mikro uderzeń. Przypadkowy komar, lawirujący między spadającymi kroplami, w pobliżu mikrofonu, zabrzmiał w mojej głowie, jak turbo śmigłowiec podczas niskiego przelotu.

Choć cała przyroda dawała już od 5 minut znać swoim milczeniem, że „zaraz się zacznie” uparcie nie zauważyłem tego. I tak teraz w pośpiechu zbierałem sprzęt do nagrywania, matę do siedzenia oraz kapelusz i ruszyłem szybkim krokiem do samochodu.

Niebo raz po raz rozświetlały błyskawice burzy, której nikt się nie spodziewał. Zdyszany wsiadłem do auta gdy z kapelusza już mocno kapało, a kurtka była przemoczona do ostatniej nitki.

Padały duże ciężkie krople wiosennego deszczu, a prawie cała przyroda milczała. Prawie cała, bo od czasu do czasu odzywała się kukułka. Jakby się trochę naśmiewała. I miała z czego. Przejrzałem sprzęt i okazało się, że zgubiłem po drodze słuchawki i szczęśliwe pióro… trzeba było wracać ?

„Posłuchaj głosu natury live z blizejlasu.pl” – to nowa seria wymyślona specjalnie dla Was ❤️. Często weekendy są bardziej intensywne niż cały tydzień pracy. I gdzie tu znaleźć czas na las?

Dlatego po bardzo pracowitej wiośnie (podczas której ucierpiały emisje odcinków „Spotkań z piórem i pazurem” za co bardzo Was przepraszam) wracam do Was z dwoma niespodziankami.

Pierwsza z nich to informacja, że odcinki „Spotkań z piórem i pazurem” będą pojawiać się co tydzień w każdy poniedziałek już od najbliższego tygodnia.

Druga niespodzianka to słuchowiska live z serca Puszczy Noteckiej. Abyście choć przez chwilę, będąc w pracy czy w domu, czy w tramwaju, mogli przenieść się do lasu. Nie gwarantuje Wam, że zawsze będzie idealnie. Natura rządzi się swoimi prawami. Czasem natura po prostu milczy, czasem pada deszcz i utrudnia nagrywanie – jak to w życiu. Jednak jeśli pogoda nam nie dopisze, to znajdziemy odrobinę miejsca przy ogniu pod kawałkiem dachu, aby posłuchać siebie nawzajem – spróbuje wreszcie odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, mam nadzieje że zadacie również nowe i pogadamy co tam w lesie właśnie się dzieje.

A jeśli będziecie mieli chęć i czas, to może dojedziecie do mnie i razem coś nagramy? Ktoś jest chętny? ?

Do usłyszenia w lesie!


Wesprzyj podcast. Dołącz do fantastycznych Patronek i Patronów, którzy pomagają tworzyć Blizejlasu.pl i zmieniają Świat na lepszy.

Wielkie dzięki za wsparcie! Jesteś bohaterem na moim profilu!

10 zł

MIESIĘCZNIE

  • Twoje nagrody:

Zestaw nasion z najpiękniejszych sosen  z Puszczy Noteckiej do wysiania własnego mini lasu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku  tylko dla Patronów

Dostęp do materiałów w Strefie Patrona (pomoce naukowe do nauki biologii w szkole, scenariusze zajęć w terenie)

Dostęp do specjalnej relaksującej playlisty na Spotify dla rodziców

Wielkie dzięki! Twoje 20 zł jest dla mnie prawdziwym wsparciem!

MIESIĘCZNIE

  • Nagrody z poprzedniego kroku oraz:

Płyta CD z opowiadaniami Blizejlasu.pl z osobistą dedykacją

Przedpremierowy dostęp do materiałów audio w Patronite Audio oraz w Strefie Patrona

Dostęp do  „Zielono w głowie” – rozmowy z ciekawymi gośćmi na temat przyrody, ekologii i wszystkiego dookoła lasu

Wielkie dzięki to zdecydowanie za mało! Blizejlasu.pl Cię kocha!

50 zł

MIESIĘCZNIE

  • Wszystkie nagrody z poprzednich kroków oraz:

Jeśli będziesz w okolicy, zapraszam na spacer edukacyjny w Puszczy Noteckiej

Fantastyczna chusta z motywem leśnym

5 1 głos
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze