„Jak zrobić podcast?” – Bliżej lasu

Gdy odebrałem wiadomość na Messengerze nie miałem zupełnie pojęcia kim jest autor wiadomości. Sama wiadomość była bardzo uprzejma, a proszono mnie w niej o zgodę na wykorzystanie fragmentu mojego podcastu w kursie dla początkujących podcasterów pt.: „Jak zrobić podcast”.

Jak okazało się parę tygodni później, Krystian Zych – autor kursu, okazał się fenomenalnym rozmówcą, dzięki któremu udało się nagrać wywiad opowiadający o BlizejLasu.pl. Mieliśmy mówić o podcaście ale jak zawsze nasza rozmowa „przeszła” na tematy leśne :). Ponieważ słowo „wywiad” kojarzy mi się bardzo sztywno i formalnie, więc lepiej będzie powiedzieć „opowieść”.

Zapraszam Was do wysłuchania opowieści, którą zarejestrował Krystian. Siedząc w sercu Puszczy Noteckiej, popijaliśmy kawę z poobijanych metalowych kubków. Było wyjątkowo gorące czerwcowe sobotnie popołudnie. Otaczał nas gwar ptaków i basowy brzęk przelatujących, co jakiś czas, trzmieli co z pewnością usłyszycie w tym nagraniu. Wiał też spory wietrzyk ale dzięki świetnym umiejętnościom edytorskim Krystiana (który zawodowo i profesjonalnie zajmuje się edycją oraz tworzeniem podcastów) jest on ledwo zauważalny i raczej dodaje klimatycznego tła niż przeszkadza w słuchaniu :D.


Wesprzyj podcast. Dołącz do fantastycznych Patronek i Patronów, którzy pomagają tworzyć Blizejlasu.pl i zmieniają Świat na lepszy.

Wielkie dzięki za wsparcie! Jesteś bohaterem na moim profilu!

10 zł

MIESIĘCZNIE

  • Twoje nagrody:

Zestaw nasion z najpiękniejszych sosen  z Puszczy Noteckiej do wysiania własnego mini lasu

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku  tylko dla Patronów

Dostęp do materiałów w Strefie Patrona (pomoce naukowe do nauki biologii w szkole, scenariusze zajęć w terenie)

Dostęp do specjalnej relaksującej playlisty na Spotify dla rodziców

Wielkie dzięki! Twoje 20 zł jest dla mnie prawdziwym wsparciem!

MIESIĘCZNIE

  • Nagrody z poprzedniego kroku oraz:

Płyta CD z opowiadaniami Blizejlasu.pl z osobistą dedykacją

Przedpremierowy dostęp do materiałów audio w Patronite Audio oraz w Strefie Patrona

Dostęp do  „Zielono w głowie” – rozmowy z ciekawymi gośćmi na temat przyrody, ekologii i wszystkiego dookoła lasu

Wielkie dzięki to zdecydowanie za mało! Blizejlasu.pl Cię kocha!

50 zł

MIESIĘCZNIE

  • Wszystkie nagrody z poprzednich kroków oraz:

Jeśli będziesz w okolicy, zapraszam na spacer edukacyjny w Puszczy Noteckiej

Fantastyczna chusta z motywem leśnym


Poniżej zamieszczam opis ze strony Krystiana , którą gorąco polecam dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć przygodę z podcastowaniem:

Ponieważ mój dzisiejszy gość nagrywa podcast o lesie, postanowiłem spotkać się z nim właśnie w lesie. Będziecie to słyszeć w nagraniu.

Miało być godzinne spotkanie, później postanowiłem spędzić kilka godzin na rowerze – wszak nie godzi się jechać do lasu wyłącznie na rozmowę ? – ale rozmowa tak bardzo nam się wydłużyła, że na wycieczkę nie zostało już za dużo czasu. Za to powstał dla Was wspaniały materiał z dużą ilością ciekawostek i kwestiami, o których w życiu nie pomyśleliście. Bo czy zastanawialiście się kiedyś czy larwy mają uczucia?

Jak zrobić podcast by Krystian Zych
0 0 głosy
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Zobacz również